čtvrtek 29. srpna 2019

Sběratelky #3 : THIMBLEWEED PARK

Dobrá, dobrá, je diskutabilní nazývat tuhle hru retro (vyšla v roce 2017), ale ostatní aspekty tomu odpovídají, máme tady krásný bigbox standardních 90tkových rozměrů, neuvěřitelné množství nesmyslů v boxu a považte přátelé, je zde i disketa! No a pak zcela jistě i cena, která odpovídá ceníku VISIONu z roku 94...

Dost bylo keců, je třeba otevřít krabici! Ta je mimochodem velice povedená, dvoudílná z tvrdého kartónu s matným potiskem, velice příjemné na omak....Po chvilce zaříkávání a zapálení obřadní svíce je možno přední část krabice sejmout, což nám následně odhalí nepřeberné množství obsahu, jenž se jen tak tak podařilo vměstnat dovnitř..


Po sejmutí nezbytností je vidět stále nerozbalené CD se hrou (součástí této edice byl i GOG klíč, tudíž zde není nutnost instalace z fyzického média) + také disketa, která není jen maketa ale opravdu funguje!

Chtěl jsem hru nainstalovat na své moderní 286 AT, avšak nebylo mi přáno, poťouchle jsem dostal disketu č.22 ze 629 ... instalace tedy nemohla být zahájena ...Nezbylo mi tedy nic jiného, než si při stahování hry z GOGu přečíst Thimblewédské noviny a prostudovat manuál... Jsem připraven!

Musím uznat, tahle edice se opravdu povedla, součástí jsou ještě nálepky, mapa městečka a také takové ty "sticky" papírky, které vám s oblibou kolegové lepí na monitor, záda atp...

1 komentář:

  1. Tak to teda čumím, sakra proč takhle nevychází všechny hry v této podobě? A ta podpora - CD + disketa + GOG verze, to je můj vysněný ideál.

    OdpovědětVymazat