pondělí 17. června 2013

Beholdeři na prodej! (eye of the beholder trilogy)

Ne, nezbláznil jsem se, to bych jim neudělal, klukům mojím, anebo ano...? Dobře tak pravda je někde napůl :) Jelikož jsem strašně chtěl mít všechny beholdery a v té době jsem byl eBayem nepolíben, tak jsem si pořídil beholdeří kompilaci v reedici od Interplay - Archives collection one, obsahem je CD s hrami a naskenované origo manuály, tlustý manuál cca 600 stránek (na více her z produkce SSI)  a já k tomu dodal ještě navíc origo manuál k dilu prvnímu a druhému, manuál na díl třetí je vytištěn.
No jelikož jsem si pak tyto vobludky pořídil separátně v původním zatuchlém vydání, tak mi tato kompilace zůstala navíc a je čas ji poslat dále do světa. Vše je zabaleno ve velké krabici na které je ještě fólie, pouze kus ji chybí na přední straně kde je taktéž malý škrábanec na obalu.
Pokud někdo máte zájem, cena je 499 korun českých případně nabídněte něco na výměnu? Rozumné dohodě se nebráním :)2 komentáře:

  1. Jéje, já chtěl šetřit, čeká mě kulturní akce! :) Beru to, poslal bys mi kdyžtak na mail tu druhou fotku ve většim? :)

    OdpovědětVymazat
  2. Na pivo bude vždy, beholder je však pouze jeden! Teda tři vlastně, no ale víš co chci říct :-) máš to na mailu.

    OdpovědětVymazat